Úvod » DELI KELÍMKY

DELI KELÍMKY

V našom sortimente nájdete kelímky na šaláty a omáčky z rôznych materiálov. Najčastejšie z priesvitného PLA bioplastu, v rôznych objemoch a tvaroch, so zaklápacím alebo oddeleným vrchnákom. PLA materiál je vyrobený na báze rastlinných škrobov, spracovaného zjednodušene povedané kyslomliečnym kvasením.

Zaujímavé riešenie na balenie šalátov ponúkajú ekologické krabičky z Vegware. Krabičky sú odolné voči presakovaniu mastnoty a tekutín a zároveň, vďaka priesvitnému okienku,  krásne odprezentujú svoj obsah.  Aj toto okienko je samozrejme z ekologického materiálu a rozloží sa veľmi rýchlo v komposte.

Veľmi praktické riešenie ponúkajú kelímky z recyklovaného papiera vnútri potiahnuté bioplastom v objemoch 170 a 220ml. Tieto kelímky môžete zavrieť vrchnákom z kryštalizovaného bioplastu, ale šalát vynikne najmä ak použijete vypuklé priesvitné víčko, ktoré dobre prilieha a urobí z jednoduchého kelímka zaujímavý obal.

Chcete zákazníkom priložiť k menu elegantne zabalené dochucovadlo alebo omáčku?  Na to máme v ponuke kompostovateľné kelímky z priesvitného bioplastu v objemoch od 60ml. Samozrejme k nim ponúkame pasujúce vrchnáčiky.  Dokážeme zabaliť celé menu kompletne ekologicky - so svedomím.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

ZjU2MDQ