Naši partneri:

donášková služba

menucka.sk

Simplyvegan

Svihajsuhaj

SuperFaktura


Úvod » JEDNORAZOVÝ GASTRO RIAD » Eko obaly na šaláty, omáčky...

JEDNORAZOVÝ GASTRO RIAD / Eko obaly na šaláty, omáčky...

V našom sortimente nájdete kelímky na šaláty a omáčky z rôznych materiálov. Najčastejšie z priesvitného PLA bioplastu, v rôznych objemoch a tvaroch, so zaklápacím alebo oddeleným vrchnákom. PLA materiál je vyrobený na báze rastlinných škrobov, spracovaného zjednodušene povedané kyslomliečnym kvasením. 

Zaujímavé riešenie na balenie šalátov ponúkajú ekologické krabičky z Vegware. Krabičky sú odolné voči presakovaniu mastnoty a tekutín a zároveň, vďaka priesvitnému okienku,  krásne odprezentujú svoj obsah.  Aj toto okienko je samozrejme z ekologického materiálu a rozloží sa veľmi rýchlo v komposte. 

Veľmi praktické riešenie ponúkajú kelímky z recyklovaného papiera vnútri potiahnuté bioplastom v objemoch 170 a 220ml. Tieto kelímky môžete zavrieť vrchnákom z kryštalizovaného bioplastu, ale šalát vynikne najmä ak použijete vypuklé priesvitné víčko, ktoré dobre prilieha a urobí z jednoduchého kelímka zaujímavý obal. 

Chcete zákazníkom priložiť k menu elegantne zabalené dochucovadlo alebo omáčku?  Na to máme v ponuke kompostovateľné kelímky z priesvitného bioplastu v objemoch od 60ml. Samozrejme k nim ponúkame pasujúce vrchnáčiky.  Dokážeme zabaliť celé menu kompletne ekologicky - so svedomím. 

 


NDhhYTQ2